Naša je momčad u Prvoj ligi mladeži preokrenula vodstvo domaćeg Rudeša od dva gola razlike u krajnjih 2:4.

Tijekom vikenda od naših su momčadi u Prvoj ligi mladeži igrali kadeti i pioniri koji su imali zajedničko gostovanje u Zagrebu kod Rudeša. Za razliku od svojih seniora, mladi Zagrepčani stoje puno bolje na prvenstvenoj ljestvici, pa protiv njih nema lagano osvojenih bodova. Kadeti su nam gubili na poluvremenu 2:0, a onda je uslijedilo uragansko razdoblje u drugom dijelu, od 60. do 72. minute kada su Žitnjakovi učenici postigli čak četiri pogotka i preokrenuli rezultat u svoju korist. Strijelci su bili Jaman, I. Barić, Mićić i Grgić. Vodeći je Dinamo s 32 boda, slijede ga Hajduk s 26 i Lokomotiva s 25, dok je Osijek na četvrtom mjestu. Osvojili smo 23 boda, no imamo i utakmicu manje u odnosu na dvojac na čelu.

Pioniri osvojili bod

Pioniri su također imali zahtjevnog protivnika koji je plasiran bolje od njih. Rudeš je i u tom dvoboju prvi stekao prednost, a naši su dječaci u nastavku stigli do izjednačenja golom Janjića. U ovoj su konkurenciji na samome vrhu Gorica i Lokomotiva, osvojivši po 31 bod. Najbliži su im konkurenti Hajduk i Rudeš, dok je osječka momčad trenutno sedma sa 18 bodova, ali i dva zaostala susreta. Što se tiče juniora, oni proteklog vikenda nisu igrali zbog kvalifikacijskih nastupa naše U-19 reprezentacije.