Utakmicom u Gradskom vrtu bit će kompletirano 26. kolo SuperSport druge nogometne lige.

Još pet utakmica trebaju odigrati nogometaši Osijeka II u prvenstvu SuperSport Druge hrvatske lige. Za vikend je odigrana većina utakmica 26. kola, a posljednji susret na rasporedu je danas od 17 sati u Gradskom vrtu. Bijelo-plavi u slavonskom dvoboju dočekuju momčad Belišća, pa će biti zanimljivo vidjeti tko će se u boljem izdanju prezentirati na našem stadionu. I jedni i drugi imaju dosta problema u drugom dijelu sezone, što se vidi i na rezultatima, no motiva im ne može i ne smije nedostajati.

Belišćani još bez pobjede

Belišćani su jesenas bili u vodećem kvartetu, međutim, tijekom zime i proljeća su sasvim posustali. Nisu ove godine nikoga pobijedili što je za njih već postalo frustrirajuće, a došlo je i do promjene trenera. Nakon Davora Rupnika, na klupu je stigao još jedan bivši igrač Osijeka, Dino Gavrić, ali i on još čeka na prvi pozitivan ishod. Naši su dečki, pak, u prošlom kolu izborili remi protiv visoko plasirane Opatije u gostima, što je također pokazatelj da će do kraja nastojati „izvući“ što više bodova. Za današnji susret nemamo kartoniranih igrača, pa će i trener Hrvoje Kurtović lakše sastaviti početnu jedanaestoricu. Svi vlasnici polugodišnjih ulaznica imaju slobodan ulaz, a cijena ulaznice iznosi 3 eura za odrasle, dok djeca do 15 godina plaćaju 1 euro. Za gledatelje će i ovaj puta biti otvorena tribina Zapad (ulaz G5).