:
4
  • 15:18

Uspješno odrađen posao! 💼

• Utakmica je završena uvjerljivom pobjedom Osijeka koji je očekivano izborio plasman u četvrtfinale Kupa Hrvatske.

• 89'

Igru napušta Sedlaček, ušao je Roginić.

• 86'

Dužni smo zabilježiti da su na terenu Majstorović i Lončar, nema više u igri Care i Talysa.

• 84'

Žuti karton  za Muhara.

• 82'

Lopa je zabio iz slobodnog udarca sa 18 metara. Loptu je poslao vrlo precizno pokraj "živog zida" u lijevi kut domaćih vratiju.

• 82'

GOOOL 0:4 - LOPA

• 78'

Pucao je Lopa, nije bilo većih problema za domaćeg vratara.

• 76'

Dvije zamjene kod Osijeka. Izašli su Grgić i Mierez, u igri su Silva i Beljo.

• 75'

Lijepa i  učinkovita akcija Bijelo-plavih. Prvo je Bočkaj, nakon proigravanja Miereza, pogodio gredu da bi se lopta ponovno odbila do Argentinca. Uslijedila je nova asistencija u sredinu šesnaesterca, a sve je dobro pratio Pilj i postigao svoj drugi pogodak.

• 75'

GOOOL 0:3 - PILJ

• 74'

Izlazi Pavlak, zamijenio ga je Hodak.

• 66'

Žaper ide na klupu, u igri je Mišković.

• 65'

Bočkaj centrira iz prekida s desne strane, još jednom je Mierez opasan u igri glavom, no nakon njegova trzaja čelom loptu je Debijađi ipak uspio zaustaviti malo ispred gol-linije.

• 60'

Dvije zamjene u momčadi Kurilovca. Igru napuštaju Sudar i Tominac, a ušli su Martinović i Muhar.

• 58'

Pokušali su sada i domaći preko Spudića čiji je udarac s desne strane Ježina obranio.

• 57'

Javna opomena za Lopu.

• 54'

"Požutio" je Matoš.

• 53'

• 53'

Brzo su Osječani u drugom poluvremenu došli do povećanja vodstva. Prvo je u šansi bio Mierez koji se našao u kaznenom prostoru, ali je vratar Debijađi uspio spasiti mrežu i odbiti loptu do Bočkaja. Uslijedio je novi udarac, lopta ide u peterac gdje je na drugoj vratnici uporni Pilj koji je zaslužio biti strijelac.

• 53'

GOOOL 0:2 - PILJ

• 47'

Prva prigoda u nastavku. Na ubačaj Grgića dobro je reagirao Mierez, postavio glavu i dosta namučio Debijađija na vratima Kurilovca.

• Završen je prvi dio susreta, Osijek ima minimalnu prednost u Kurilovcu.

• 41'

Opet je Pilj centrirao pred vrata Crveno-crnih, Mierez je "na lopti", ali je njegovu namjeru "pročitao" Debijađi i na kraju je samo korner za Osijek.

• 41'

Opet je Pilj ubacio loptu pred vrata Crveno-crnih, Mierez je "na loptu", ali je njegovu namjeru "pročitao" Debijađi i odbio loptu u korner.

• 38'

• 38'

Osijek je poveo! Pilj je centrirao s lijeve strane, idealno je to bilo za utrčalog Bočkaja koji je glavom s desetak metara proslijedio loptu u mrežu nemoćnog domaćeg vratara.

• 38'

GOOOL 0:1 - BOČKAJ

• 33'

Imao je domaćin kontru tri na dva, međutim, nije uslijedila konkretnija završnica...

• 33'

• 31'

Žaper je pucao sa 17 metara, ni on nije bio precizan.

• 30'

Nakon prvih pola sata igre na semaforu je i dalje početnih 0:0.

• 25'

Grgić centrira na glavu Miereza, a ovaj čelom ne uspjeva baš najbolje uputiti udarac prema Debijađiju.

• 23'

Polovica je prvog dijela susreta, rezultat je još nepromijenjen.

• 17'

Udarac Miereza sa 18 metara, nije to išlo u okvir vratiju.

• 8'

Na udarcu je Žaper, nije bio precizan s ruba kaznenog prostora.

• 7'

Nakon ubačaja iz kuta, pravu je prigodu imao i Grgić koji iz peterca prebacuje gredu.

• 6'

Lopa je u solo-prodoru, prolazi trojicu suparničkih igrača, ulazi u kazneni prostor i puca, a vratar Debijađi loptu odbija u korner.

• 1'

Počela je utakmica na malom stadionu SRC Udarnik.

• 13:24

Ostalo je još samo nekoliko minuta do početka utakmice.
    Sretno Bijelo-plavi! 🤞

• 13:14

Predstavnici klubova su pola sata prije početka susreta razmijenili poklone, a Kurilovčani ponosno ističu kako je ovo njihova najveća utakmica u klupskoj povijesti jer još u službenom dvoboju nisu imali protivnika kvalitete i ugleda NK Osijek.

• 13:10

Srdačan pozdrav iz Kurilovca, iz maglovitog i prohladnog Turopolja! Očekuje nas utakmica u kojoj Bijelo-plavi moraju opravdati svoj rejting i ulogu velikog favorita.

• 12:45

• 12:30

• 12:11

ŠRC Udarnik 🏟

• 11:34

Lega, znaš li?
    Bijelo-plavi su 26 puta igrali osminu finala Hrvatskog nogometnog kupa, a u daljnju fazu natjecanja prošli su 22 puta.

Još zanimljivosti o susretima Osijeka u osmini finala Kupa možeš saznati u novom izdanju Mihipedije.

• 10:40

Put do Rabuzinovog sunca započeli smo u Crikvenici! 🚏

• 09:53

Današnji susret najavio je i Antonijo Ježina.

Kurilovec je pri vrhu Treće lige, znači da ih se mora shvatiti ozbiljno jer se u suprotnom svatko može dovesti u probleme. Znamo da će oni biti maksimalno angažirani, to je potpuno normalno u ovakvim utakmicama, a mi moramo imati profesionalan pristup od prve minute i napraviti ono što se od nas očekuje.