Svakog mjeseca odabrat ćemo najzanimljiviju fotografiju i nagraditi je dresom NK Osijek, a sve poslane fotografije naći će mjesto na foto zidu novog stadiona Bijelo-plavih.

S odbrojavanjem do trenutka kada ćemo otići s Gradskog vrta i preseliti na novi stadion želimo početi stvarati uspomene na mjesto na kojem su odrasle mnoge generacije navijača i simpatizera nogometnog kluba Osijek. Gradski vrt neće ostati zaboravljen, mjesto na kojem je klub pisao svoju prekrasnu povijest živjet će u sjećanjima navijača, a fotografija je najbolji način za otrgnuti zaboravu mnoge trenutke koje smo zajedno proživjeli.

Mjesto na foto zidu

Pozivamo sve navijače da u komentarima objave na Facebooku ostave svoje fotografije s tribina Gradskog vrta. Svakog mjeseca žiri sastavljen od prvotimaca Bijelo-plavih odabrat će najzanimljiviju fotografiju i nagraditi je dresom NK Osijek, a sve poslane fotografije naći će mjesto na foto zidu novog stadiona Bijelo-plavih. Stvarajmo uspomene. Zajedno!

Pravila nagradnog natječaja možete pronaći ovdje.