Sve informacije o članstvu u NK Osijek.

Postani član Nogometnog kluba Osijek i budi dio obitelji koja predstavlja naš Klub i naše boje. Poštovanje, predanost, strast, ambicija i zajedništvo, to je pet vrijednosti koje kao klub potičemo i koje su utkane u ono što svakodnevno živimo.

Članstvo u NK Osijek omogućava navijačima još jedan način za iskazivanje privrženosti Klubu i klupskim bojama, ali i čitav niz pogodnosti poput povlaštenih cijena ulaznica prilikom kupovine pojedinačnih/polugodišnjih/godišnjih ulaznica, popusta na klupske artikle...

Koje pogodnosti ostvaruje član NK Osijek?

• popusti na određene klupske artikle na blagajnama NK Osijek i na eventima u organizaciji kluba
  • ekskluzivni poklon dobrodošlice

* povlaštena cijena može se ostvariti samo uz kupovinu ulaznice za osobu na čije ime glasi članska iskaznica

Kako postati član NK Osijek?

• Ispunjavanjem pristupnice i uplatom članstva na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt
  • online na ulaznice.hr **
  • na eventima u organizaciji NK Osijek
  • Cijena članstva u NK Osijek iznosi 100 kuna za odrasle i 50 kuna za djecu do 15 godina.

**svi navijači NK Osijek koji svoju člansku iskaznicu kupe online istu moraju preuzeti na Ticket pointu. Svi koji to nisu u mogućnosti mogu nam se javiti na tickets@nk-osijek.hr radi dogovora o preuzimanju iskaznica i poklona za članove.

Koja je cijena članstva u NK Osijek?

• djeca do 15 godina - 50 kuna
  • ostali - 100 kuna

• osobno: Ticket point kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt
  • članske iskaznice iz ranijih sezona više ne vrijede
  • pristupnicu članstvu u NK Osijek možete preuzeti ovdje.
  • e-mail: clanstvo@nk-osijek.hr
  • telefon: +385 570 300
  • Pravilnik o općim uvjetima članstva NK Osijek s.d.d. za sezonu 2022/23. možete pronaći ovdje.