Radno vrijeme Ticket pointa, na kojem se i dalje moguće učlaniti u NK Osijek i kupiti polugodišnje ulaznice, bit će od ponedjeljka do subote od 10 do 18 sati.

U ponedjeljak 22. kolovoza na Ticket pointu kod tribine Zapad počet će prodaja ulaznica za utakmicu protiv HNK Hajduk na rasporedu u nedjelju 28. kolovoza u 21.05 sati na stadionu Gradski vrt. Radno vrijeme Ticket pointa, na kojem je i dalje moguće kupiti klupske artikle te se učlaniti u NK Osijek i kupiti polugodišnje ulaznice, bit će od ponedjeljka do subote od 10 do 18 sati*.

Cijene ulaznica za članove NK Osijek iznose 30 kuna za tribinu Istok, 40 kuna za tribinu Zapad, 50 kuna za Lože, 80 kuna za Ložu Dumančić i 250 kuna za VIP i Ložu Lukačević, odnosno 10 kuna za djecu do 15 godina na tribinama Istok i Zapad. Cijene ulaznica za one koji nisu članovi NK Osijek iznose 60 kuna za tribinu Istok, 80 kuna za tribinu Zapad, 100 kuna za Lože, 160 kuna za Ložu Dumančić i 500 kuna za VIP i Ložu Lukačević, odnosno 20 kuna za djecu do 15 godina na tribinama Istok i Zapad.

*U nedjelju 28. kolovoza, na dan utakmice NK Osijek - HNK Hajduk, NEĆE biti prodaje ulaznica za utakmicu.

Za utakmicu protiv HNK Hajduk NEĆE biti online prodaje ulaznica.