NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
I Mazić među jedanaestoricom

HNS pronašao navijače s najviše utakmica

I Mazić među jedanaestoricom

24.10.2017.

Naš sugrađanin i veliki navijač Osijeka također je među onima koje će Savez nagraditi za vjernost.

Hrvatski nogometni savez je putem sustava prodaje ulaznica došao do 11 najvjernijih pratitelja naše reprezentacije na utakmicama koje su se diljem Europe i svijeta odigrale u posljednjih pet godina. Na toj je listi i naš sugrađanin i veliki navijač Osijeka, Samir Mazić „Kobra“, pa mu i NK Osijek ovom prigodom također upućuje čestitke! Mazić je na sedmom mjestu, a uvjereni smo da bi bio pri samome vrhu ove ljestvice da se u obzir uzelo duže vremensko razdoblje praćenja naše nacionalne vrste.

Novoselac predvodi najvjernije

Najviše je nastupa „Vatrenih“ pogledao nama dobro poznati Marijan Novoselac iz Komletinaca pokraj Vinkovaca, koji predvodi neformalnu navijačku skupinu poznatu pod nazivom „Ludara“. Njihovo je obilježje i slavonski šeširić kojega imaju na glavi u svakoj prigodi, prateći Hrvatsku i naše sportaše, ne samo najbolju nogometnu selekciju. HNS će 11 najvjernijih nagraditi originalnim i personaliziranim dresom hrvatske reprezentacije i s dvije ulaznice za predstojeću domaću utakmicu izlučnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, protiv Grčke u Maksimiru.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti