Osječka momčad u uzvratnom dvoboju 1/16 finale CEV Challenge kupa dočekuje ugledni PAOK iz Soluna.

Ove će srijedu našem gradu biti upriličen značajan sportski događaj s međunarodnim predznakom. Naime, odbojkaši Murse ugostit će momčad grčkog PAOk-a u uzvratnoj utakmici šesnaestine finala CEV Challenge kupa, a susret u maloj dvorani Gradski vrt počinje u 19 sati. Grci su u prvom dvoboju, odigranom u Solunu, slavili s 3:0 i tako opravdali ulogu velikog favorita, imajući u vidu i svoj rejting i brojne reprezentativce raznih zemalja koje njihov trener ima na raspolaganju.

Nema predaje bez prave borbe

No, iako samo jedan igrač u njihovom redovima ima ugovor koji je otprilike jednak Mursinom godišnjem proračunu, Osječani se ni u kojem slučaju ne misle predati bez borbe. Da bi eventualno mogli i do pravoga podviga, trebat će im podrška s tribina koju viceprvak Hrvatske i osvajač nacionalnog Kupa definitivno zaslužuje. Ulaz u dvoranu je besplatan, a dopušten je samo onima koji imaju Covid potvrdu.