NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osijek Kelme lider na tablici!

Nastupi ostalih osječkih prvoligaša

Osijek Kelme lider na tablici!

31.10.2017.

U državnom prvenstvu u futsalu Bijelo-plavi su uspjeli i treći puta uzastopno osvojiti sva tri boda.

Od ostalih osječkih prvoligaša ove sezone odlično igraju dečki iz Futsal kluba Osijek Kelme koji u prva tri kola državnog prvenstva imaju maksimalan učinak od devet osvojenih bodova. Proteklog vikenda bili su uspješni u gostima kod Potpićana u Labinu s 5:2, pa drže prvo mjesto na tablici. Uspješan nastup imali su i košarkaši Vrijednosnica Osijek koji su u subotu odigrali susret 4. kola A-1 Hrvatske lige. U dvorani Gradski vrt gostovala je momčad zadarskih Jazina, a rezultat je bio 67:63 u korist „Brokera“.

Osječani su u dosadašnja četiri nastupa ostvarili učinak od dvije pobjede i dva poraza. Nekako se već i podrazumjeva da su pun pogodak zabilježile nogometašice Osijeka koje su nadigrale slavonsko-brodsku Viktoriju čak s 12:0!

Pohvale osječkim stolnotenisačima

Ovoga utorka u borbu za bodove će odbojkašice Osijeka koje gostuju kod zagrebačke Mladosti. Domaći je sastav svakako favorit jer je prethodno svladao sve svoje protivnike, a Osječanke imaju tri uzastopna poraza pri čemu je bitno istaknuti da su sve utakmice – odigrale u gostima.

Pohvale zaslužuju stolnotenisači Vodovod Osijeka za svoj učinak u državnoj Superligi. Zabilježili su još jednu pobjedu, ovaj puta protiv Obrtničke škole iz Slavonskog Broda s maksimalnih 4:0. Kneževićeva momčad je druga na tablici, odmah iza dubrovačkog Libertasa. Imali smo i zanimljiv gradski kuglački derbi u kojem je Kandit bio bolji od Osijeka s 5:3, dok su osječke kuglačice istim rezultatom poražene od ENDI Tekstilca.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti