NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osijek Kelme po četvrtu pobjedu

Osječki prvoligaši u borbi za bodove

Osijek Kelme po četvrtu pobjedu

03.11.2017.

Osječani ovoga petka u Zrinjevcu dočekuju zagrebački Alumnus, nakon tri uzastopna trijumfa.

Osim nogometaša Osijeka, ovoga petka igra i momčad Osijek Kelmea u Prvenstvu Hrvatske u futsalu. Osječanima u goste, u dvorani Zrinjevac, stiže zagrebački Alumnus, a susret počinje u 20 sati. Osječani su prethodne tri utakmice riješili u svoju korist, pa se nadaju da će im navijači pomoći da ostvare i četvrtu uzastopnu pobjedu.

U subotu će na domaćem parketu u dvorani Gradski vrt, s početkom u 16 sati, napokon igrati odbojkašice Osijeka. Nakon četiri gostovanja za redom, Osječanke dočekuju ekipu Poreča i bit će to prilika za prvi pun pogodak ove sezone. Odbojkaši Murse gostuju u Varaždinu gdje će odmjeriti snage s tamošnjim Kitrom.

Teška zadaća za „Brokere“

Vrlo tešku zadaću imati će košarkaši Vrijednosnica Osijek koji ovoga vikenda gostuju kod momčadi Splita, a trener Krstić i dalje ima problema s ozljedama igrača. Dobro igraju naši stolnotenisači koji su pri samome vrhu tablice, a u subotu ih očekuje jedno od zasigurno najtežih gostovanja – ogled s GSTK-om u Zagrebu. Nastavlja se i kuglačko Prvenstvo Hrvatske.

Nakon gradskog derbija, na Pampasu će Osijek nastojati doći do bodova protiv zagrebačke Grmošćice, a subotnji dvoboj počinje u 16 sati. Drugi osječki prvoligaš Kandit u goste će odličnom Zaprešiću koji je i lider na tablici. Kuglačice Osijeka u subotu od 13,30 dočekuju ekipu Admirala.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti