NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mursa dočekuje Sisak

Najava nastupa osječkih prvoligaša

Mursa dočekuje Sisak

10.11.2017.

Osječki odbojkaši ove subote imaju priliku za drugu pobjedu u državnoj Superligi, a susret počinje u 19 sati.

Ovoga se vikenda nastavlja odbojkaško prvenstvo Hrvatske i to susretima 6. kola. Momčad Murse je domaćin Sisku, a subotnji susret u dvorani Gradski vrt počinje u 19 sati. Osječani su do sada odigrali četiri utakmice ove sezone, budući da je odgođen njihov dvoboj s kaštelanskom Mladosti, a pritom su ostvarili jednu pobjedu uz tri poraza.

Što se tiče odbojkašica Osijeka, one gostuju kod Kaštele Cemex. Osječanke imaju četiri poraza i jednu pobjedu koju su ostvarile u prošlom kolu nad ekipom Poreča. Momčad Osijek Kelmea nastavlja borbu za bodove u državnom prvenstvu u futsalu. Nakon poraza od zagrebačke Uspinjače, Osječani i drugi puta uzastopce moraju u goste, ovaj puta novom prvoligašu Crnici iz Šibenika.

Stolnotenisači dočekuju Varaždince

Nogometašice Osijeka, koje su vodeće u Prvenstvu Hrvatske, sutra gostuju kod Trnave u Goričanu gdje će sigurno nastaviti pobjedničku seriju. Stolnotenisači Vodovod Osijeka ove subote igraju protiv varaždinskog Stara, a riječ je o dvoboju 6. kola državne Superlige. Susret u dvorani Gradski vrt počinje u 17 sati. Nastavlja se Prvenstvo Hrvatske i u kuglanju. Kandit je u subotu od 14 i 30 na Pampasu domaćin Velebitu, momčad Osijeka gostuje u Rijeci, gdje će igrati i kuglačice Osijeka ’97 i to protiv domaće Mlake.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti