NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mursa još jednom protiv Rijeke

Osječki prvoligaši ovoga vikenda

Mursa još jednom protiv Rijeke

24.02.2018.

Naši odbojkaši imaju se priliku sasvim približiti drugoplasiranoj Ribola Kašteli.

Vikend osječkih prvoligaša započela je momčad Osijek Kelmea koja je gostovala u Dubrovniku u nastavku Prvenstva Hrvatske u futsalu. Domaći je Square ostvario uvjerljivu pobjedu od 5:0 nad Bijelo-plavima i tako se odvojio na tri boda prednosti.

Odbojkaši Osijeka u razigravanju prve jakosne skupine državne Superlige u nedjelju gostuju kod momčadi Rijeke koju su u srijedu u Gradskom vrtu svladali s maksimalnih 3:0 u setovima. U slučaju osvajanja nova tri boda, Osječanima se pruža prigoda da se drugoplasiranoj Ribola Kašteli primaknu samo na bod zaostatka, ukoliko bi prvak ostao bez bodova na gostovanju kod vodeće Mladosti u Zagrebu, koja do sada nije izgubila nijednu prvenstvenu utakmicu.

U goste će ove nedjelje i odbojkašice Osijeka koje u drugoj jakosnoj skupini igraju protiv Nove Gradiške gdje se očekuje pobjeda nad ekipom koja je posljednja na tablici.

Stolnotenisači u derbiju s Varaždincima

Vrlo važan nastup u Prvenstvu Hrvatske ove će subote imati stolnotenisači Vodovod Osijeka. Momčad Dragana Kneževića gostuje kod drugoplasiranog Starra u Varaždinu koji je, uz dubrovački Libertas i najveći kandidat za osvajanje titule prvaka. Varaždinci trenutno imaju dva boda više od našeg prvoligaša koji je na trećoj poziciji, pa će to biti i derbi 15. kola.

Kada je riječ o kuglanju, momčad Kandita danas od 14 sati i 30 minuta dočekuje Bjelovar na Pampasu, dok će Osijek gostovati kod splitskog Poštara. Kuglačice Osijeka ’97 igraju u gostima kod ekipe Vrbovskog.

 

Foto: MOK Mursa 

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti