NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mursa sve bliže drugom mjestu

Nastupi osječkih prvoligaša prošloga vikenda

Mursa sve bliže drugom mjestu

26.02.2018.

Osječki su odbojkaši još jednom bili bolji od Rijeke, ovaj puta u gostima s 3:1 i samo su na bod zaostatka za Kaštelom.

Odbojkaši Murse ostvarili su još jednu pobjedu u razigravanju prve jakosne skupine državne Superlige. Osječani su u gostima svladali Rijeku s 3:1 u setovima i tako se približili samo na bod zaostatka drugoplasiranoj Ribola Kašteli, dok je zagrebačka Mladost uvjerljivo prva. I trijumf na Kvarneru potvrda je vrlo dobre forme Meringerovih učenika, što je svakako ohrabrenje uoči skorašnjeg doigravanja za prvaka Hrvatske. Odbojkašice Osijeka također su osvojile bodove i to na gostovanju kod Nove Gradiške gdje su, u okviru druge jakosne skupine, slavile s maksimalnih 3:0. 

Starr bolji od Vodovod Osijeka

Derbi su proteklog vikenda u borbi za bodove imali stolnotenisači Vodovod Osijeka. Gostovali su kod drugoplasiranog Starra u Varaždinu, a domaćin ih je pobijedio rezultatom 4:2. Osječani i dalje zauzimaju treće mjesto na tablici, sada s istim brojem bodova kao i četvrtoplasirana Pula. Kada je o kuglanju riječ, svi su naši prvoligaši ostali bez bodova. Kandit je poražen od Bjelovara na Pampasu s 1:7, Osijek je izgubio od Poštara u Splitu sa 6:2, a istim su rezultatom kuglačice Osijeka ’97 poražene u gostima kod ekipe Vrbovskog. Podsjećamo da je još u petak momčad Osijek Kelmea izgubila od dubrovačkog Squarea 5:0 u državnom prvenstvu u futsalu

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti