NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Eugen ukupni pobjednik

Prepoznatljivi event u TC Portanova

Eugen ukupni pobjednik

08.03.2018.

 Djeca su se natjecala u preskakanju vijače, žongliranju, skakutanju na jednoj nozi, poznavanju NK Osijek…

Uspješno je odrađen još jedan, sada već prepoznatljivi event u okviru „Portastične srijede“ u Portanova. Djeca su se i ovaj puta rado odazvala našem pozivu za druženjem i zabavnim igrama koje smo za njih pripremili, a pohvale svakako idu i roditeljima koji su ih dopratili i potom zdušno navijali za svoje dječake. Pod zajedničkim nazivom „3-2-1 – skok u Nike shop“, imali smo nekoliko zanimljivih nagradnih igara, pa su sudionici, od onih najmlađih do ipak nešto starijih osmoškolaca, preskakali vijaču, žonglirali, odgovarali na pitanja o našem Klubu i na kraju doslovno skakutali na jednoj nozi do ulaska u trgovinu „Nike shop“ na prvom katu „Portanove“.

Djeca pokazala kreativnost

Pritom je najviše uspjeha imao Eugen iz Josipovca pobijedivši u čak tri discipline! Oni koji su bili nešto manje spretni u sportskim igrama, pokazali su nam, s druge strane, kreativnost u bojanju, crtanju i slikanju, kao i u rješavanju nekih zadataka koji su im bili izazov… Vrijedno je istaknuti da smo dobili i neke nove članove u Bijelo-plavom navijačkom klubu koji postaje sve veći i brojniji.

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti