NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Približiti se polufinalu

I osječki odbojkaši igraju u Gradskom vrtu

Približiti se polufinalu

14.03.2018.

Momčad Murse u play-off za prvaka Hrvatske kreće domaćim dvobojem protiv Siska koji se igra ove srijede u 18 sati.

Odbojkaši Murse ove srijede započinju doigravanje za prvaka Hrvatske i to domaćim ogledom s momčadi Siska. Igrat će se u maloj dvorani Gradski vrt s početkom u 18 sati, što znači da će ljubitelji sporta, nakon nogometnog dvoboja između Osijeka i Intera, moći „preseliti“ u susjedstvo i pratiti zasigurno zanimljiv odbojkaški susret. Izabranici trenera Davora Meringera imaju prednost domaćeg terena jer su tijekom osnovnog dijela državnog prvenstva ostvarili bolji učinak u odnosu na Sisak. Stoga je Mursa treći nositelj u play-off, a Siščani startaju sa šeste pozicije. 

Jasno izražene ambicije

Iako je osječka momčad objektivno u ulozi favorita, ne treba zanemariti činjenicu da su u međusobne tri utakmice tijekom ove sezone suparnici bili uspješniji. Ostvarili su dvije pobjede, dok su braća Šućur, Oršolić i suigrači slavili jednom i to u gostima. 

Mislim da smo trenutno kvalitetniji od Siska i to moramo potvrditi na parketu. Dobro ih poznajemo, kao uostalom i oni nas, a u svojoj dvorani svakako preuzimamo status favorita. Znamo da put do polufinala neće biti jednostavan, ali imamo jasne ambicije i sve ćemo učiniti da ih ispunimo, naglasio je trener Murse Davor Meringer.

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti