NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Ponovno u najjačoj konkurenciji

Rukometašice Osijeka vratile se u Prvu ligu

Ponovno u najjačoj konkurenciji

03.07.2018.

Godinu dana su Osječanke igrale na drugoligaškim terenima, a iduće sezone ih čekaju prvoligaške utakmice.

Rukometašice Osijeka u novoj će sezoni zaigrati u prvoligaškoj konkurenciji. Nakon godinu dana izbivanja te nastupa u Drugoj ligi, Osječanke se vraćaju u hrvatsku elitu ženskog rukometa, budući da je Zelina, kao najbolji drugoligaš, odustala od natjecanja u Prvoj ligi, pa je ŽRK Osijek dobio tu mogućnost jer je zauzeo drugo mjesto na tablici.

Pripreme počinju 6. kolovoza

Prvenstvo će početi 15. rujna, a naše će djevojke prvi susret odigrati s državnim prvakinjama, koprivničkom Podravka Vegetom u dvorani Zrinjevac.

Veseli nas povratak u najjaču konkurenciju. Pripreme bi trebale početi 6. kolovoza, a na mjesto trenera nakon jedne polusezone vraća se Jelena Crnov, dok će Zdravko Lovač ostati u stručnom stožeru, kao trener vratarki. Radimo na nekim igračkim pojačanjima, računajući da bismo mogli dovesti dvije, tri kvalitetne igračice, a još ne znamo hoće li netko iz sadašnjeg kadra izraziti želju za odlaskom. Važna nam je spoznaja da bi nas Grad trebao pratiti u smislu financijske i logističke potpore, pa vjerujem da ćemo zadržati prvoligaški status, rekao je sportski direktor ŽRK Osijek, Goran Crnov.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti