NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osijek na startu s Makedonkama

Počinje kvalifikacijski turnir Lige prvakinja

Osijek na startu s Makedonkama

07.08.2018.

Susret između hrvatskog i makedonskog prvaka igra se u utorak u Gradskom vrtu s početkom u 20,15 sati.

Nogometašice Osijeka ovoga utorka kreću u još jedan, ukupno već 12. kvalifikacijski turnir za plasman u Ligu europskih prvakinja. Naš je ženski nogometni kolektiv deseti puta domaćin jedne od skupina u prednatjecanju, a prvi suparnik ovaj puta Osječankama će biti makedonski Dragon. Igrat će se na stadionu u Gradskom vrtu, u večernjem terminu od 20,15 sati, a turnir će prije toga, već od 16 sati, otvoriti norveški Avaldsnes i Sporting iz Lisabona. Ekipa Osijeka ima dosta velika očekivanja, posebice jer ovaj puta nema ozlijeđenih igračica, a udarna je postava jača za povratnicu Leonardu Balog koja je prošlu sezonu bila u Splitu te za vratarku Suzanu Žigante koja je pristigla iz SAD-a.

Norvežanke su favoritkinje

Norvežanke imaju status favoritkinja jer dolaze iz prve jakosne skupine, Osijek je u drugoj, a Portugalke u trećoj, što nikoga ne zavarava jer Sporting ima vrlo kvalitetnu ekipu koja je u Hrvatsku sigurno doputovala sa željom i ambicijom osvojiti prvo mjesto. U ovoj konkurenciji nije realno očekivati da bi bilo kakvo iznenađenje mogla napraviti skromna ekipa iz Makedonije. Za gledatelje će biti otvorena donja zapadna tribina, a za dnevnu ulaznicu (obje utakmice) potrebno je izdvojiti simboličnih 10 kuna. Susreti su na rasporedu u utorak, petak i u ponedjeljak.

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Slaven Belupo8-38
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti