NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Imperativ pobjede za Osijek Kelme

Najava nastupa osječkih prvoligaša

Imperativ pobjede za Osijek Kelme

30.11.2018.

Naš predstavnik u državnom prvenstvu  u futsalu ima imperativ pobjede protiv Crnice u dvorani Zrinjevac.

Nekim je našim prvoligašima već nastupila zimska stanka i više nemaju prvenstvenih ogleda sve do ožujka iduće godine. No, ima još onih koji su vrlo aktivni i svaki im je bod dragocjen u njihovim prvenstvima. To posebno vrijedi za Futsal klub Osijek Kelme koji se grčevito bori za opstanak, pa u tom kontekstu s puno neizvjesnosti ulazi u ogled sa šibenskom Crnicom, ali i s velikim imperativom pobjede. Susret je na rasporedu ovoga petka, 30. studenoga, u dvorani Zrinjevac s početkom u 20 sati.

Odbojkaši i odbojkašice računaju na bodove

U subotu će na trećem uzastopnom gostovanju biti odbojkaši Murse. Ovaj puta im je domaćin Centrometal u Nedelišću, a Osječani imaju prigodu pobjedom zadržati visoku, treću poziciju na ljestvici Superlige. U drugoj jakosnoj skupini kod djevojaka, odbojkašice Osijeka igraju slavonski derbi u gostima kod Nove Gradiške. Osječka ekipa je vodeća, svakako želi zadržati status lidera i realno je očekivati nove bodove. Košarkašice Murse putuju u Požegu gdje će odmjeriti snage s istoimenim domaćinom. U dvorani Gradski vrt stolnotenisači Vodovod Osijeka dočekuju momčad Pule, a igra se u subotu od 17 sati.

Osijek Boxing Open u Gradskom vrtu

Vrlo zanimljiv događaj bit će u našem gradu organiziran u nedjelju, 2. prosinca. U maloj dvorani Gradski vrt Boksački klub Osijek je domaćin šestom po redu Osijek Boxing Openu u povodu desete obljetnice djelovanja kluba kao i proslave Dana grada. Tom će prigodom borbe biti upriličene na novom, olimpijskom ringu koji je Osječanima stigao iz SAD-a.

HT Prva liga

1.Dinamo35+5289
2.Rijeka35+3466
3.Hajduk35+2262
4.Osijek35+2359
5.Gorica35+1056
6.Lokomotiva35+949
7.Slaven Belupo34-1333
8.Inter-Zaprešić35-4231
9.Istra 196135-4422
10.Rudeš34-5114

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 35. kolo

Gorica - Osijek 1:0

Gradski stadion, 19.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti