NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Turnir Osam kafića u dvorani Gradski vrt

Humanitarni malonogometni turnir

Turnir Osam kafića u dvorani Gradski vrt

22.12.2018.

Turnir će se odigrati u subotu, 22.  prosinca, s početkom u 16 sati, a finale je predviđeno za 21,30.

Humanitarna udruga „Od mene za tebe“ po deveti puta organizira tradicionalni malonogometni turnir „Osam kafića“. I nadalje se prikupljaju sredstva za izgradnju Rehabilitacijskog edukativno-senzoričkog (RES) parka u Antunovcu. Turnir će biti odigran ove subote, 22. prosinca, u Sportskoj dvorani Gradski vrt s početkom u 16 sati, a za ulaznicu treba izdvojiti 20 kuna.

Poznati četvrtfinalni parovi

Poznat je raspored četvrtfinalnih susreta. Sastaju se: Caffe bar Kafić uzdravljeCaffe bar Gravia(Lukenda transport), Caffeteria Svačić – CaffeteriaTime (Transporti Beta), Caffe bar Tango – Caffe bar Loco Brijest - Caffeteria Novi grad – Club Patika (Osječki taxi). Prvo je polufinale na rasporedu od 19 sati, a drugo će uslijediti 45 minuta kasnije. Potom je na programu revijalna utakmica u kojoj se sastaju ekipe RTL Život na vagi i ŽNK Osijek, dok će finale započeti u 21,30 sati. Titulu pobjednika iz prošle godine brani CB Svačić.

Nastupaju i Bočkaj, Špoljarić…

Marijo Barišić Baro, uz Zorana Lackovića jedan od organizatora turnira, napominje kako će i deveto izdanje „Osam kafića“ biti podjednako zanimljivo kao i prethodna u kojima smo gledali dobre i uzbudljive utakmice.

Pozivam sve naše sugrađane, dakako i sve druge koji žele uživati u dobrom malom nogometu da dođu u dvoranu Gradski vrt i podrže svoje favorite. Ponovno će biti dosta poznatih igrača, sadašnjih i bivših, a posebno mi je drago da mi dolaze i prijatelji iz RTL showa „Život na vagi“, poručio je Baro.

Prema najavama, u momčadi Caffe bar Tango zaigrat će naši prvotimci Petar Bočkaj, Josip Špoljarić i Luka Marin. Moguće je, također, da se i u još nekim ekipama pojavi poneko od igrača Osijeka, a nastupit će i nekadašnji nogometaši Bijelo-plavih.

HT Prva liga

1.Dinamo18+2345
2.Osijek18+2034
3.Rijeka17+1533
4.Lokomotiva18+1431
5.Gorica18+127
6.Hajduk18+223
7.Inter-Zaprešić18-2117
8.Slaven Belupo17-616
9.Istra 196118-1515
10.Rudeš18-333

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 19. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 03.02.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 18. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 6:0

Stadion Gradski vrt, 16.12.2018. 13:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti