NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pobjednike nagradio i NK Osijek

Memorijalna fišijada „Geza Gudlin“

Pobjednike nagradio i NK Osijek

10.02.2019.

Kuhao se najgori fiš, a prvo mjesto osvojili su „Žec i ravnica“, dok je „Udičarski dom“ bio najbolji među majstorima kotlića.

U subotu je u Tvrđi održana još jedna, šesta po redu Memorijalna fišijada „Geza Gudlin“ u spomen na tragično preminulog, poznatog osječkog ugostitelja i čovjeka koji je svojim vedrim duhom uveseljavao brojne goste restorana Slavonska kuća i mnoge prijatelje i poznanike. Stoga je i ove zime nastavljena tradicija manifestacije koja privlači ne samo mnoštvo sudionika (bilo je više od 150 ekipa) nego i naših sugrađana i drugih gostiju grada na Dravi koji ne propuštaju dobru zabavu i uvijek veselo druženje.

Maksimalan broj bodova „Udičarskom domu“

Ova je fišijada već godinama poznata i prepoznatljiva po tomu što se bira najgori fiš, a pobjednički pokal ovaj puta je osvojila ekipa „Žec i ravnica“. Odmah do „pobjednika“ bio je „Ato-ing“, dok su treće mjesto zauzeli „Lajba i njegovi sportski prijatelji“. U onoj ozbiljnijoj konkurenciji, u kojoj sudjeluju pravi majstori kotlića, najviše ocjene stručnog žirija dobila je ekipa „Udičarski dom“ s maksimalnim brojem bodova. Najbolje je u obje konkurenciji, svojim artiklima i rekvizitima, nagradio i Nogometni klub Osijek.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti