NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Osijek Kelme domaćin Dinamu

Osječki sportski vikend

Osijek Kelme domaćin Dinamu

01.03.2019.

Puno je zanimljivih prvenstvenih ogleda osječkih prvoligaša tijekom ovih dana, vrlo bitnih za osječke klubove.

Momčad Futsal kluba Osijek Kelme ovoga petka, 1. ožujka, na domaćem terenu u dvorani Zrinjevac dočekuje zagrebački Dinamo. Susret počinje u 20 sati, a Osječani već jako, jako dugo ne znaju za pobjedu i veliko je pitanje mogu li iznenaditi objektivno kvalitetnijeg protivnika. Sutra će u dvorani Gradski vrt borbu za bodove nastaviti i odbojkaši Murse. U goste im dolazi Mladost Ribola Kaštela, drugoplasirana momčad na tablici protiv koje naš prvoligaš ne može biti favorit, ali to ne znači da unaprijed osuđen na poraz. Znali su Kaštelani i ranije gubiti u Osijeku, nadamo se da bi tako moglo biti i u subotu od 18 sati.

Košarkašice u derbiju začelja

Odbojkašice Murse polako završavaju s razigravanjem u drugoj jakosnoj skupini ligaškog natjecanja. U pretposljednjem kolu gostuju kod ekipe Zadra u ogledu bez posebnog natjecateljskog značaja. Nakon duže stanke ponovno će prvenstvenu utrku nastaviti i košarkaši Vrijednosnica Osijek. „Brokeri“ ovoga vikenda putuju u Zagreb gdje će im domaćin biti Bosco. Zagrepčani imaju samo jednu pobjedu u 14 odigranih kola, tako da bi osječka momčad trebala ovaj dvoboj riješiti u svoju korist. Košarkašice Murse gostuju u Đurđevcu kod Podravca koji je tek stepenicu više na ljestvici s bodom prednosti u odnosu na Osječanke. Stoga je ova utakmica prigoda za naše djevojke da osvoje dragocjene bodove u borbi za opstanak.

Vrlo bitna utakmica za naše rukometašice

Vrlo bitan dvoboj za očuvanje prvoligaškog statusa imati će i rukometašice Osijeka. U Zrinjevac stiže varaždinska Koka koja ima puno bolji učinak u odnosu na svoga domaćina, ali je motiv izabranica Jelene Crnov ipak veći, budući da im „gori pod nogama“. Subotnji ogled počinje u 18 sati. Nikako da do pobjede u ovoj godini dođu kuglači Osijeka. Prigoda im se pruža u subotu od 14,30 kada na Pampasu gostuje posljednjeplasirani splitski Poštar. Momčad Kandita ide u goste zagrebačkoj Grmošćici.

 

HT Prva liga

1.Dinamo35+5289
2.Rijeka35+3466
3.Hajduk35+2262
4.Osijek35+2359
5.Gorica35+1056
6.Lokomotiva35+949
7.Slaven Belupo34-1333
8.Inter-Zaprešić35-4231
9.Istra 196135-4422
10.Rudeš34-5114

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 35. kolo

Gorica - Osijek 1:0

Gradski stadion, 19.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti