NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Gymnicus dvostruki pobjednik

Školski sportski dan u dvorani Zrinjevac

Gymnicus dvostruki pobjednik

09.03.2019.

Igrale su se finalne utakmice učenika i učenica osječkih srednjih škola u odbojci, futsalu, košarci i rukometu.

U dvorani Zrinjevac održan je Školski sportski dan za osječke srednjoškolce. Riječ je o tradicionalnoj manifestaciji koju već godinama organizira Školski sportski savez Grada Osijeka, a program predviđa odigravanje finalnih utakmica za prvaka na gradskoj razini kada je riječ o odbojci, futsalu, košarci i rukometu u muškoj i ženskoj konkurenciji.

Rezultati svih utakmica

Donosimo i kompletne rezultate svih osam susreta upravo po redoslijedu sportova kojega smo spomenuli u prethodnoj rečenici. Dakle, igrali su: Primag – Sunce 2:0 u setovima (za najboljeg igrača izabran je Lovro Škugor), Medicinar – Gymnicus 2:0 (Dijana Karatović), Trgos – Medicinar 6:2 (Katarina Pranješ), Stroters – Kune 4:3 (Krešimir Šinko), Grados – Kune 43:34 (Vuk Dmitrović), Gymnicus – Grados 15:8 (Radmila Dadić), Ekonomac –Gymnicus 23:17 (Petra Jeršek) i Primag – Gymnicus 10:20 (Neven Radojević). Vrlo zanimljive nastupe između utakmica imale su i članice Kluba ritmičko sportske gimnastike Rondo iz Osijeka.

Kuprešak i Benić podijelili medalje

Na svakom susretu gosti su bili igračice i igrači osječkih klubova, pa tako i naši mladi nogometaši i hrvatski reprezentativci Mihael Kuprešak i Adam Benić, juniori NK Osijek. Oni su uručili medalje, pokale i priznanja sudionicima finalnog dvoboja u muškom futsalu. Cilj je ove manifestacije promicanje školskog sporta, druženje i upoznavanje učenika, razvijanje sportske kulture natjecatelja i navijača, kao i predstavljanje rada školskih sportskih društava. Kroz dvoranu je od jutarnjih do večernjih sati prošlo puno mladih sportaša i onih koji su ih došli bodriti, a za desetak dana slijedi drugi dio natjecanja u kojemu će sudjelovati osmoškolci.

HT Prva liga

1.Hajduk9+1219
2.Dinamo8+816
3.Rijeka8+515
4.Lokomotiva9+314
5.Osijek9+213
6.Gorica9-112
7.Slaven Belupo9-1010
8.Istra 19619-68
9.Varaždin9-77
10.Inter-Zaprešić9-66

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Slaven Belupo - Osijek

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 28.09.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Lokomotiva - Osijek 2:1

Nogometni stadion Zagreb, 20.09.2019. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti