Uz promjenu na mjestu trenera naše su rukometašice bile bolje od Splita, ali im je opstanak i dalje prilično daleko…

Četiri kola prije kraja prvenstva rukometašice Osijeka osvojile su bodove u ogledu s ekipom Splita 2010. Igralo se u dvorani Zrinjevac, a rezultat je bio 30:25. Na klupi Osječanki prvi puta je bio novi trener, nekad proslavljeni rukometaš Jasmin Mrkonja koji je na toj dužnosti zamijenio Jelenu Crnov, a prethodno je radio s mlađim kategorijama našeg prvoligaša. Iako je pobjeda zaslužena i sigurno može podići samopouzdanje osječkog sastava, u borbi za opstanak je previše toga dosad propušteno, pa Osijek više ne ovisi samo o sebi u samoj završnici sezone.

Košarkaši ispustili vodstvo

Košarkaši Vrijednosnica Osijek gostovali su nekompletni u Splitu gdje ih je istoimeni domaćin svladao sa 93:84. Osječani su dugo imali vodstvo, u nekoliko navrata i veće od deset koševa razlike, no u posljednje dvije četvrtine su ga ispustili i na kraju izgubili. Momčad Osijek Kelmea igrala je protiv Squarea u Dubrovniku, a očekivano su poraženi. Bilo je 8:1 za Dubrovčane, iako su na poluvremenu gosti imali neriješen rezultat 1:1.