Da bi Osječanke ostale i dalje prvoligaši Trešnjevka ne smije pobijediti na gostovanju u Bjelovaru.

Rukometašice Osijeka na pragu su opstanka među prvoligašima iako se to donedavno činilo gotovo nemogućom misijom. No, da bi sve bilo sasvim izvjesno, s priželjkivanim rezultatskim epilogom, Trešnjevka kao izravni konkurent, kojega su Osječanke u prošlom kolu uvjerljivo svladale u Zagrebu, ne smije pobijediti u Bjelovaru. Iako naše djevojke ne ovise same o sebi, uistinu nije realno da Bjelovarčanke na svom parketu, u borbi za treće mjesto i plasman u Europu izgube od puno slabije zagrebačke ekipe. Doduše, u sportu je uvijek sve moguće, no logika i razlika u kvaliteti ipak nam daju za pravo da u ovom dvoboju očekujemo pobjedu domaćina ili barem neriješen ishod…

Svi se nadaju lijepom oproštaju

Bjelovarski je ogled na rasporedu već ovoga petka, dan ranije u odnosu na utakmicu u kojoj će ekipa Osijeka ugostiti Lokomotivu. Jasno je da osječki sastav ima i više nego minimalne izglede protiv „Lokosica“ koje su bodovno izjednačene s Podravkom na vrhu prvenstvene ljestvice. No, vjerujemo da će to za domaćina ipak biti sasvim lijep oproštaj od turbulentne i vrlo neizvjesne sezone. Stoga iz ŽRK Osijek pozivaju i publiku da u većem broju ispuni tribine dvorane Zrinjevac. Subotnji susret počinje u 18 sati, a za posjetitelje je osigurano i poneko iznenađenje. Ulaznica stoji simboličnih 10 kuna.