NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
I dvojica Osječana u finalu

Osijek je domaćin Svjetskog gimnastičkog kupa

I dvojica Osječana u finalu

25.05.2019.

Iskusni Robert Seligman i mladi Aurel Benović bili su odlični u kvalifikacijama i očekuje ih borba za odličja.

Na „DOBRO World Cupu 2019“ u osječkoj dvorani Gradski vrt u finalnim natjecanjima nastupit će petero hrvatskih predstavnika na čak šest sprava. To će biti dodatni motiv ljubiteljima gimnastike i sporta općenito da tijekom subote i nedjelje budu na tribinama i uživaju u izvedbama vrhunskih vježbačica i vježbača. Naš Osječanin Robert Seligman u kvalifikacijama na konju s hvataljkama osvojio je prvo mjesto i s velikim ambicijama u subotu kreće u borbu za zlatno odličje. Mladi Aurel Benović pred svojim je sugrađanima bio četvrti na parteru, izborivši tako svoje prvo veliko finale među seniorima.

Podržimo hrvatske reprezentativce

Subotnja finalna natjecanja počinju u 15,30 sati, a na programu su parter, konj s hvataljkama i ruče za gimnastičare te preskok (nastupit će naša reprezentativka Tijana Tkalčec) i dvovisinske ruče za žene. Dan kasnije početak je predviđen u 14,30 sati i gledat ćemo završne nastupe na karikama, preči i preskoku za muškarce, kao i parteru i gredi za djevojke. Tada ćemo navijati za sjajnog Tina Srbića koji je bio najbolji na preči u kvalifikacijama te Anu Đerek, najbolju na parteru i šestoplasiranu na gredi. Atmosfera je na finalima u Osijeku uvijek bila odlična, uvjereni smo da će tako biti i ovaj puta.

Nogometašice gostuju kod Dinama

Na posljednjem ovosezonskom gostovanju u državnom prvenstvu za nogometašice bit će ekipa Osijeka. Aktualne prvakinje, koje zauzimaju drugo mjesto na ljestvici, gostuju kod trećeplasiranog Dinama u Zagrebu. Realno je očekivati da će Osječanke osvojiti nove bodove i ostati na tri boda zaostatka za vodećim Splitom. To bi značilo da će odluka o novom prvaku pasti u zadnjem kolu, kada će se na Mačkamami sastati upravo Osijek i Split.

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti