NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
FEBIRE i Dan Gradske četvrti Retfala

Izvan nogometnih terena

FEBIRE i Dan Gradske četvrti Retfala

13.09.2019.

Predstojećeg vikenda u našem će gradu biti upriličeni zanimljivi sadržaji koje podržava i NK Osijek.

Od petka do nedjelje i naš će grad biti jedan od domaćina 14. Hrvatskog festivala biciklističke rekreacije, popularnog FEBIRE-a. Organizator je Savez sportske rekreacije „Sport za sve“ Osječko-baranjske županije u suradnji sa županijskom Sportskom zajednicom. Riječ je o sportsko-rekracijskom te turističko-kulturnom projektu namijenjenom svim generacijama. Cilj mu je proširiti svijest o važnosti kretanja i zdravog života, potaknuti djecu, mlade i odrasle osobe na bavljenje rekreacijskim biciklizmom te korištenje bicikla u svakodnevnom životu. Petak je protekao u znaku dječje biciklijade na Srednjoškolskom igralištu, a u subotu je na rasporedu rekreativna vožnja biciklom koja će krenuti s Trga Svetog Trojstva u Tvrđi. Središnji događaj je u nedjelju kada će se održati FEBIRE biciklijada. Od 8 do 9,30 sati će se zaprimati prijave dok je start najavljen za 10 sati, također na Trgu Svetog Trojstva.

Naši nogometaši na Trgu hrvatskih branitelja

U tijeku je obilježavanje Dana Gradske četvrti Retfala i crkvenog goda Uzvišenja Svetog križa. Pripremljen je raznovrstan trodnevni program (sportski, zabavni i gastronomski) koji će se najvećim dijelom održavati na Trgu hrvatskih branitelja. Tijekom nedjeljnog prijepodneva u ovoj će manifestaciji sudjelovati i Nogometni klub Osijek. U vremenu od 10 do 11 sati građani će se, posebice djeca i mladi, na spomenutoj lokaciji imati prigodu družiti s nekim našim prvotimcima te pritom osvojiti prigodne poklone u nagradnim igrama.

HT Prva liga

1.Dinamo11+1525
2.Hajduk11+1423
3.Osijek11+719
4.Rijeka10+719
5.Lokomotiva11-115
6.Gorica12-215
7.Istra 196112-710
8.Varaždin12-1010
9.Slaven Belupo11-1510
10.Inter-Zaprešić11-87

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 12. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 20.10.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 11. kolo

Osijek - Gorica 2:1

Stadion Gradski vrt, 05.10.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti