Pobjedu su ostvarili i odbojkaši Murse kao i kuglačice Osijeka dok su košarkaši uvjerljivo poraženi u Splitu.

U dvostrukom odbojkaškom programu u maloj dvorani Gradski vrt naši su prvoligaši ostvarili polovičan učinak. Puno su zadovoljniji igrači Murse jer su svladali Sisak s maksimalnih 3:0 u setovima i ostvarili još jednu pobjedu, potvrdivši dobru formu ove sezone. Što se tiče ženskog sastava Osijeka, djevojke su opterećene nekim ozljedama teško mogle ostvariti više protiv Enna Vukovara, pa su gošće slavile bez izgubljenog seta.

„Brokeri“ izgubili na Gripama

Iako su još jednom loše ušle u utakmicu, osječke rukometašice nisu ispustile bodove protiv Splita 2010. na domaćem parketu. Slavile su s 27:25, zahvaljujući puno boljoj igri u drugom poluvremenu kada su preokrenule rezultat u svoju korist. Loše su prošli košarkaši Vrijednosnica Osijek koji su na splitskim Gripama poraženi s uvjerljivih 100:73. Naši kuglači su i proteklog vikenda poraženi, ovaj puta od Bjelovara s 3:5, dok su kuglačice bile uspješnije od ekipe Karlovca rezultatom 7:1.