Treba istaknuti i dobar nastup gimnastičara Roberta Seligmana u okviru Svjetskog kupa.

Lijepo je zaključiti kako su svi osječki prvoligaši koji su nastupali u prvenstvenim utakmicama proteklog vikenda – ostvarili pobjede. Košarkaši Vrijednosnica Osijek slavili su u gostima kod sinjskog Alkara s minimalnih 90:89, dakako posve zadovoljni ovakvim raspletom u još jednoj dramatičnoj završnici. Kada je riječ o odbojkašima Murse, oni nisu imali većih problema s Marsonijom iz Slavonskog Broda. U dvorani Gradski vrt bilo je 3:0 za domaćina koji ne ispušta mjesto na vrhu ljestvice.

Nogometašice slavile i protiv Dinama

Istim rezultatom, bez izgubljenog seta, osječke su odbojkašice nadigrale i svladale ekipu Poreča što im je prvi trijumf na domaćem terenu ove sezone. Dosad najteži ispit u ovoj natjecateljskoj godini imale su nogometašice Osijeka, gostujući kod zagrebačkog Dinama. I taj su susret riješili u svoju korist, a bilo je 4:2. Za kraj smo izdvojili dobar nastup najboljeg osječkog gimnastičara Roberta Seligmana koji je izborio finale Svjetskog kupa u njemačkom Cottbusu te u vrlo jakoj konkurenciji na kraju zauzeo 6. mjesto i dalje ostavši kandidat za plasman na Olimpijske igre u Tokiju.