NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Vrlo zanimljiv vikend

Nastupi osječki prvoligaša

Vrlo zanimljiv vikend

29.11.2019.

Domaćini su u borbi za bodove naši košarkaši, rukometašice, odbojkašice, nogometašice i stolnotenisači.

Očekuje nas vrlo zanimljiv vikend kada je riječ o nastupima osječkih prvoligaša u borbi za prvenstvene bodove. Košarkaši Vrijednosnica Osijek u subotu od 17 sati dočekuju Adria Oil Škrljevo iz Rijeke u maloj dvorani Gradski vrt što će im biti prilika za treću uzastopnu pobjedu i skok sa sedme pozicije prema gornjem dijelu ljestvice. Ovaj će dvoboj imati i vrlo zanimljivu uvertiru u 15 sati na istom mjestu počinje revijalna utakmica između veterana hrvatske i osječke košarke s brojnim poznatim imenima i nekadašnjim državnim reprezentativcima.

Težak protivnik osječkih rukometašica

Također u subotu, u ranom terminu od 12,30 sati, sastaju se nogometašice Osijeka i ekipa Katarina Zrinski iz Čakovca. Na Mačkamami nitko ne očekuje bilo koji drugi ishod osim sigurne i uvjerljive pobjede domaćina. Puno težu zadaću imat će osječke rukometašice u ogledu s Bjelovarom. Subotnji susret u dvorani Zrinjevac počinje u 18 sati, a Osječanke trenutno imaju deset bodova manje u odnosu na svoje trećeplasirane gošće. Pitanje što mogu učiniti i stolnotenisači Vodovod Osijeka u domaćem ogledu s dubrovačkim Libertas Marincolorom koji je drugi na ljestvici. Igrat će se u dvorani Gradski vrt, isto u subotu s početkom u 17 sati.

Zanimljiva odbojkaška utakmica u Gradskom vrtu

Istoga dana vrlo će zahtjevnu zadaću imati odbojkašice Osijeka. One će ugostiti Marina Kaštelu u najljepšoj i najfunkcionalnijoj gradskoj dvorani, a igrat će se od 19,30 sati. Kaštelanke su na drugom mjestu, dok su naše djevojke četvrte u državnoj Superligi. Odbojkaši Murse dijele vodeću poziciju s Medicinarom iz Zagreba i Rijekom te su neupitni favoriti u gostima kod Rovinja čija momčad ima samo tri boda.

HT Prva liga

1.Dinamo19+2847
2.Hajduk19+1335
3.Rijeka19+934
4.Osijek19+1233
5.Gorica19-129
6.Lokomotiva19+228
7.Slaven Belupo19-1718
8.Inter-Zaprešić19-1613
9.Istra 196119-1412
10.Varaždin19-1612

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 20. kolo

Gorica - Osijek

Gradski stadion, 02.02.2020. 17:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 19. kolo

Osijek - Slaven Belupo 3:2

Stadion Gradski vrt, 15.12.2019. 15:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti