Ekipa ŽNK Osijek potpuno je deklasirala gošće iz Čakovca, a pobjede su još ostvarili košarkaši i odbojkaši.

Rekordnu pobjedu ove sezone u državnom prvenstvu ostvarile su nogometašice Osijeka. One su na svom terenu svladale ekipu Katarina Zrinski iz Čakovca s više nego uvjerljivih 15:1. To je ipak bio samo lakši trening za Violetu Baban i suigračice koje će idućega vikenda, na oproštaju od polusezone, na Mačkamami ugostiti aktualnog prvaka Splita koji trenutno ima isti broj bodova kao i ŽNK Osijek. Dobar i siguran nastup imali su i košarkaši Vrijednosnica Osijek. U dvorani Gradski vrt dočekali su Adria Oil Škrljevo i slavili rezultatom 108:96 produživši svoju pobjedničku seriju.

Tijesan poraz rukometašica

Nekih većih problema nisu imali ni odbojkaši Murse u gostima kod Rovinja. Bilo je 3:1 u setovima za puno bolju osječku momčad. Naše odbojkašice nisu uspjele iznenaditi Marina Kaštelu pred domaćom publikom. Kaštelanke su bile bolje i to bez izgubljenog seta. Tijesan poraz doživjele su rukometašice Osijeka u Zrinjevcu protiv visoko plasiranog Bjelovara. Gošće su dosta spretno osvojile bodove, a krajnji je ishod bio 32:33. Nikakvih izgleda nisu imali stolnotenisači Vodovod Osijeka u dvoboju s boljom momčadi Libertasa koja je kao gost slavila s 3:0.