U subotu će odbojkaši Murse ugostiti Medicinar Trnje dok će dan kasnije naše nogometašice igrati protiv Splita.

Dvije će iznimno zanimljive dvoranske utakmice biti odigrane u našem gradu tijekom predstojećeg vikenda. U subotu će odbojkaši Murse, u derbiju državne Superlige, ugostiti Medicinar Trnje iz Zagreba. Osječani su drugi na ljestvici s istim brojem bodova kao i vodeća Rijeka, dok su „Medicinari“ na trećem mjestu, pa je za očekivati dobar i uzbudljiv susret u maloj dvorani Gradski vrt koji počinje u 16,30 sati. Dan kasnije nogometašice Osijeka dočekuju Split na svojoj Mačkamami i tom će prigodom pasti odluka o jesenskim prvakinjama Hrvatske. Velike suparnice imaju isti broj bodova i nema dvojbe da će ogled s početkom u 13 sati biti itekako zanimljiv, posebice svim ljubiteljima ženskog nogometa.

Rukometašice računaju na bodove

Košarkaši Vrijednosnica Osijek gostuju kod Šibenke od koje trenutno imaju bod više. „Brokeri“ su u dobroj formi, ušli su u pobjedničku seriju i bilo bi je lijepo nastaviti i u Krešimirovu gradu. Na gostovanje će i osječke rukometašice i pritom bi morale osvojiti bodove u Crikvenici. Suprotstavit će im se ekipa Murvice koja još nema niti jedan bod tako da bi sve osim treće pobjede naših djevojaka ove sezone zaista bilo razočaranje. U nedjelju će odbojkašice Osijeka (17 sati) u Gradskom vrtu dočekati zagrebački Olimpik i to je svakako prilika za pobjedu kojoj se nadaju i stolnotenisači Vodovod Osijeka u gostima kod Slavonskog Broda.