U subotu će odbojkašice Osijeka dočekati ekipu Splita, dok će momčad Murse ugostiti Kitro Varaždin.

Osječki su odbojkaški prvoligaši tijekom ovoga tjedna imali uvertiru predstojećim prvenstvenim nastupima koji ih očekuju tijekom vikenda. Momčad Murse je u 1. kolu Kupa Hrvatske bila uvjerljiv gost kod Marsonije u Slavonskom Brodu i slavila s maksimalnih 3:0 te izborili plasman u sljedeći krug ovoga natjecanja u kojemu će u veljači opet u goste, Centrometalu u Nedelišće. Na oproštaju od polusezone, Teppertovi izabranici će u subotu od 19,30 sati u dvorani Gradski vrt dočekati Kitro Varaždin, pa se očekuje pobjeda prije odlaska na odmor.

Košarkaši favoriti u Zagrebu

Uspješne u Kupu bile su i odbojkašice Osijeka koje su na domaćem terenu bile bolje od splitskih Brda rezultatom 3:1. U 2. kolu naše će djevojke igrati s Rijekom CO, ponovno pred svojom publikom. Što se tiče posljednjeg kola prvog dijela Superlige, Osječanke u subotu od 17 sati ugošćuju ekipu Splita. Prilika je to za osvajanje bodova s obzirom na to da je naš prvoligaš bolje plasiran od svoga protivnika. Uspješan nastup svakako očekuju i košarkaši Vrijednosnica Osijek. Oni će u Zagrebu odmjeriti snage s Hermes Analiticom koja je na samome začelju sa samo jednom pobjedom u 12 prethodnih utakmica dok su „Brokeri“ među pet vodećih klubova u HT Premijer ligi.