Bodove su osvojili odbojkaši i odbojkašice kao i košarkaši osječkog prvoligaša.

Osječki su prvoligaši ostvarili maksimalan učinak u svojim prvenstvenim utakmicama protekloga vikenda. Košarkaši Vrijednosnica Osijek slavili su u Zagrebu protiv Hermes Analitice s 95:90 i to nakon produžetka. Bilo je teže od očekivanog, no bodovi su na kontu i to je najvažnije, a Kujundžićeva momčad i dalje zauzima petu poziciju na ljestvici.

Mušanić igrao u finalu

Odbojkaši Murse igrali su protiv Kitro Varaždina i pobijedili 3:2, iako je suparnik imao vodstvo od 2:0 u setovima. Na kraju su Osječani, ipak, uspjeli osvojiti dva boda iako su zasigurno očekivali – sva tri. Ipak, Mursa čvrsto drži drugo mjesto iza Rijeke, iako stoji i činjenica da je u posljednja dva domaća nastupa pokazala slabiju igru. Što se tiče odbojkašica, one su svladale ekipu Splita, također u dvorani Gradski vrt, rezultatom 3:1. Osječanke su petoplasirane s istim brojem bodova kao i splitska Brda. Prvenstvo se nastavlja u siječnju. Na kraju dodajmo da je osječki kuglač Mario Mušanić igrao u finalu pojedinačnog prvenstva Hrvatske u Varaždinu u kojem je tijesno poražen od Košutića iz Bjelovara.