Osječki odbojkaši imaju lijepu priliku za novu pobjedu, a u goste im stiže momčad Zadra. 

Pet osječkih prvoligaša, izuzev Bijelo-plavih, predstojećeg vikenda kreće u novu borbu za prvenstvene bodove. Na domaćem parketu igrat će samo odbojkaši Murse koji su svakako favoriti u odnosu na momčad Zadra koja im dolazi u goste u subotu od 17 sati u dvorani Gradski vrt. Očekuje se da će Osječani potvrditi kvalitetu i ostaviti suparnika bez ikakve nade da im pokvari računicu. Puno težu zadaću imati će košarkaši Vrijednosnica Osijek jer ih dočekuje Gorica, inače trećeplasirana na prvenstvenoj ljestvici HT Premijer lige.

Rukometašice nastavljaju seriju?

Lijepu pobjedničku seriju imaju rukometašice Osijeka koje su četiri posljednja susreta uspjele riješiti u svoju korist. Sada se, uoči gostovanja kod Virovitice, ponovno nadaju da će biti učinkovite protiv domaćina od kojega imaju četiri boda više. Osječki kuglači u nastavku prvenstvene utrke igraju u Zadru, dok naše kuglačice putuju u Rijeku.