Osječki odbojkaši ove subote u Gradskom vrtu igraju drugu utakmicu završnice doigravanja protiv zagrebačke Mladosti.

U tijeku je finalna serija odbojkaške Superlige. U srijedu su, u prvoj utakmici završnice doigravanja, osječki odbojkaši gostovali u Zagrebu i nažalost izgubili od domaćina Mladosti. Utakmica je odigrana u tri seta (25:9, 25:20, 25:22) i završila je rezultatom 3:0 za Mladost koja je i prije početka sezone bila najveći favorit za osvajanje naslova prvaka. Ipak, Mursa ima mogućnost izjednačenja i to u subotu, 24. travnja, na domaćem terenu. Druga finalna utakmica u dvorani Gradski vrt počinje u 18 sati. Naši su odbojkaši optimistični, a mi im želimo uspjeh u nadolazećem susretu, vjerujući da mogu izboriti i treći finalni ogled.

Poraz „Brokera“ na domaćem parketu

Košarkaši su u petak na domaćem parketu ugostili Sonik Puntamiku iz Zadra. Osječani su ostali na deset ostvarenih pobjeda, budući da su jučer izgubili rezultatom 70:80, propustivši priliku zadržati određene izglede u borbi za doigravanje. Što se tiče, košarkašica, Mursa VROS danas igra utakmicu posljednjeg kola i to u Puli protiv istoimenog domaćina. Kakav god bio ishod ovoga dvoboja, Osječanke će ostati na petom mjestu.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.