Odbojkaši Murse odigrali još jednu odličnu utakmicu i uzvratili Zagrepčanima istom mjerom u finalu doigravanja.

Iznimno je zanimljiva i vrlo uzbudljiva borba za naslov državnog prvaka u odbojci. Nakon što je Mladost u prvom finalnom ogledu doigravanja porazila Mursu s 3:0, Osječani su u uzvratnoj utakmici na domaćem terenu svome protivniku uzvratili istom mjerom te pobijedili Zagrepčane također bez izgubljenog seta (25-14, 28-26, 25-18). Domaćin je bio odličan, bolji u svim segmentima igre i zaslužio je ovakav rezultat. Stoga će se pobjednik ovogodišnje  napete i kvalitetne Superlige biti poznat nakon trećeg međusobnog susreta najboljih momčadi u Hrvatskoj koji je na rasporedu u Zagrebu, u srijedu, 28. travnja, s početkom u 17 sati. Navijamo za Mursu i nadamo se podvigu te povijesnom uspjehu.

Košarkašice završile sezonu

U posljednjoj utakmici u sezoni košarkašice Murse igrale su s Pulom gdje su imale izvrsno otvaranje utakmice te prvu četvrtinu završile vodstvom, ali su kasnije posustale. Puljanke su se ipak pokazale boljima te slavile rezultatom 99:89. Osječanke su imale dobru i uspješnu sezonu na čemu im treba čestitati. Podsjećamo, košarkaši Vrijednosnica Osijek još u petak su izgubili od Sonik Puntamike u dvorani Gradski vrt sa 70:80. „Brokeri“ su proigrali tek u posljednjoj četvrtini što nije bilo dovoljno za pobjedu. Sljedeći susret bit će protiv Gorice u gostima.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.