Djevojke iz ŽNK Osijek nastavljaju borbu za naslov prvaka, a igračice ŽRK Osijek su nakon duže stanke nastavile sezonu.

U drugom kolu doigravanja za prvaka Hrvatske, nogometašice Osijeka rutinski su svladale ekipu Dinama na zagrebačkom Oboju. Rezultat je bio 0:4, uz dva pogotka Mejreme Medić te po jedan gol Lorene Balić i Anele Lubine. Osječke rukometašice su na parketu dvorane Zrinjevac, nakon duže stanke, odigrale utakmicu 21. kola državnog prvenstva protiv Sesveta. Gostujuća ekipa je iskoristila mnogo promašaja i dekoncentraciju Osječanki i u obrani i u napadu te pobijedila rezultatom 26:23. Trenutno pete na ljestvici, osječke rukometašice nastavljaju natjecanje u srijedu, 12. svibnja, u Splitu gdje će igrati protiv istoimenog domaćina.

🎓 - Tekst napisali studenti Akademije za umjetnost i kulturu u sklopu stručne prakse u nogometnom klubu Osijek.