Na pomoćnom terenu NK Elektra „Kraj Drave“ u subotu će Osječani biti domaćini turnira Hrvatske Flag Football lige.

Na pomoćnom igralištu NK Elektra „Kraj Drave“ u subotu će biti odigran završni turnir osnovnog dijela sezone Hrvatske Flag Football lige. Osječki Cannonsi imaju domaćinstvo i priliku ne samo popraviti trenutni plasman na ljestvici (4. mjesto) nego i osigurati plasman u doigravanje za prvaka. Da bi u tomu uspjeli bit će im potrebne dvije pobjede, a konkurenti su klubovi iz Bjelovara (Greenhorns), Zagreba (Patriots) i Dubrovnika (Sharks). Tri najbolje plasirane momčadi će izboriti play-off, a Osječani su itekako motivirati doći u priliku boriti se za jedno od odličja. Turnir počinje u 11 sati, a zainteresirani će ga moći uživo pratiti putem live streama na Facebook stranici naših Cannonsa.