Prvoligaš je imao problema s trećeligašem, posebno u prvih 45 minuta, a odluka je pala u nastavku utakmice...

Nogometaši Osijeka prošli su i drugu ovosezonsku prepreku u Kupu Hrvatske. Nakon Duge Rese, pobijedili su još jednog nižerazrednog protivnika, ovaj puta trećeligaša HAŠK-a u Zagrebu, rezultatom 2:0(0:0).

Pokazalo se da su Crveni s Pešćenice bili vrlo motivirani, imali su i oni neke svoje izgledne prigode da iznenade prvoligaša, ali Osječani ipak nisu dopustili iznenađenje. Oba pogotka vidjeli smo u posljednjih dvadesetak minuta. Prvo je Štrkalj postigao svoj prvi gol u jednom službenom nastupu za Osijek, bilo je to u 69. minuti, da bi Mandić devet minuta kasnije zabio za konačnih 0:2 iskoristivši odlično proigravanje Špoljarića.

Bijelo-plavi su igrali u sastavu: Mikulić, Matas, Lukić, Lesjak, Špičić, Tcveiba (od 46. Špoljarić), Anić, Čuljak (od 73. Ugarković), Škorić, Perošević (od 58. Mandić) i Štrkalj.