Osijek je svladao momčad Papuka s visokih 14:0, zabivši čak deset golova u prvom poluvremenu.

Nogometaši Osijeka gostovali su u Velikoj gdje su na stadionu nekadašnjeg prvoligaša Kamen Ingrada odigrali prijateljsku utakmicu protiv nižerazrednog županijskog ligaša Papuka. Rezultat je bio 14:0 za bijelo-plave koji su već u prvom poluvremenu postigli 10 pogodaka.

Posebno su raspoloženi pritom bili Lukić i Perošević, postigavši po četiri gola. U tom razdoblju susreta strijelci su još bili Špičić i Grgić dok je u nastavku utakmice dva pogotka postigao Špoljarić, a po jedan Škorić i Mandić.

Dodajmo da su Veličani srdačno ugostili momčad našeg prvoligaša, posebno se razveselivši dolasku svojih bivših istaknutih prvotimaca Zorana Zekića i Ive Smoje, sadašnjeg trenera i tehničkog direktora NK Osijeka.