Bijelo-plavi su trećeligaša iz grada papira svladali sa 6:0.

Nogometaši Osijeka proteklog su vikenda imali prvu provjeru otkako su započeli pripreme za nastavak državnog prvenstva koji slijedi polovicom idućega mjeseca. U Gradskom vrtu, na terenu s umjetnom travom, bijelo-plavi su ugostili momčad trećeligaša Belišća koju su pobijedili s uvjerljivih 6:0. Dvostruki strijelci bili su Roce i Škorić, dok su po jedan pogodak postigli Mandić i Špoljarić. „Nismo ništa posebno očekivali kada je igra u pitanju jer smo u uvodnom dijelu priprema, a najvažnije nam je bilo – da se nitko ne ozlijedi. Naime, treniramo u ne baš povoljnim uvjetima, imamo dosta igrača izvan stroja, pa se nadam da ćemo se uskoro kompletirati. Igrači znaju da im je svaki trening, pa tako i svaka utakmica, prilika za dokazivanje, mogu biti zadovoljan angažmanom, a ukoliko već trebam izdvojiti nekog pojedinca, neka to bude mladi Žaper. On me je ugodno iznenadio jer očito razumije igru, teži jednostavnim rješenjima i imat će punu potporu stručnog stožera i svojih iskusnijih suigrača na svom razvojnom putu“, istaknuo je trener Osječana Zoran Zekić.