Bijelo-plavi danas otputovali u Međugorje gdje će nastaviti pripreme

Nogometaši Osijeka u subotu su odigrali drugu kontrolnu utakmicu tijekom zimskih priprema koje odrađuju na svom stadionu u Gradskom vrtu. Osječanima je u goste stigla momčad vinkovačkog drugoligaša Cibalije, a bijelo-plavi su pobijedili s 1:0. Jedini je pogodak postigao Tomislav Šarić u 72. minuti susreta koji je odigran po teškom terenu i hladnom vremenu, pred oko 500 promrzlih gledatelja. Trener Zoran Zekić i njegov kolega i nekadašnji pomoćnik iz moldavskog Sherifa, Miroslav Bojko na travnjak su poslali sve raspoložive snage, a može se reći kako je ova provjera bila uspješna i za jedne i za druge. 

Osijek pripreme nastavlja u Međugorju gdje se momčad uputila tijekom nedjeljnoga jutra, a u svojoj novoj bazi Zekićevi izabranici pripremat će se u iduća dva tjedna. Tijekom tog razdoblja bit će odigrane i četiri prijateljske utakmice i to protiv Zrinskog (26.1.), Širokog Brijega (29.1.), Veleža (2.2.) i na kraju Viteza (5.2.).