Još jednu dobru utakmicu odigrali su i košarkaši Vrijednosnica Osijek

Osim nogometaša Osijeka, još je devet gradskih prvoligaša prošloga tjedna odigralo svoje prvenstvene utakmice. Maksimalni bodovni učinak ostvarile su odbojkašice i odbojkaši. Ženski sastav Osijeka slavio je u Poreču (3:1), dok je momčad Murse u dvorani Gradski vrt nadigrala Rijeku (3:0) i zadržala maksimalni bodovni učinak.

Još jednu pobjedu na domaćem parketu ostvarili su košarkaši Vrijednosnica Osijek, ovaj puta su svladali sinjski Alkar (76:69). Pobijedili su i stolnotenisači vodovod Osijeka koji su svladali Split (4:2), a uspješan nastup imali su i kuglači Osijeka jer su osvojili bodove protiv Medveščaka (6:2). Kuglači Kandita poraženi su u gostima kod Grmošćice (6:2).

Čestitke pripadaju državnim prvakinjama, nogometašicama Osijeka koje su svladale Lepoglavu s „okruglih“ 10:0. Izgubio je Osijek Kelme gostujući u Vrgorcu (3:1) u državnom prvenstvu u futsalu. Osječke su rukometašice igrale u Bjelovaru gdje su im protivnice ipak bile prejake (30:18).