Domaćin je slavio s 3:1, a posebno je zanimljivo bilo u posljednjih pola sata utakmice.

Nogometaši Osijeka II ipak nisu uspjeli ostvariti i četvrtu uzastopnu pobjedu u Trećoj HNL Istok. Momčad Dine Skendera u petak je gostovala u Ždralovima gdje je poražena s 3:1 u susretu 20. prvenstvenog kola. Sva su četiri pogotka postignuta u drugom poluvremenu koje je bilo vrlo sadržajno i zanimljivo, a domaćin se pritom bolje snašao te čvrstu i agresivnu igru okrunio s tri osvojena boda. Golovima Sučića iz 62. i 70. minute Mladost je povela 2:0, Čikvar je uspio smanjiti rezultat u 83. i produžiti nadu Osječanima da mogu ostati neporaženi, da bi u 86. minuti Furmek zabio za konačnih 3:1. Osijek je igrao u sastavu: Žitnjak, Lukić, Ivić, Lišnić, Marin, Žaper (Ćosić), Lulić (R. Mišković), Klepač, Špoljarić, Ždinjak i Ikić (Čikvar).