Domaćin je pretposljednji, a Osječani treći na tablici i sigurno su kvalitetniji od Koprivničana. 

Nogometaši Osijeka II u ponedjeljak kasno popodne gostuju u Koprivnici gdje će protiv istoimenog domaćina odigrati posljednji susret 26. kola Treće HNL Istok. Gledajući broj osvojenih bodova i plasman obje momčadi na prvenstvenoj ljestvici, Osječani su nedvojbeno favoriti, budući da je njihov domaćin pretposljednji sa skromna 22 boda i ozbiljnim zaostatkom u odnosu na momčadi koje su također u donjem dijelu tablice. S druge strane, Bijelo-plavi su treći, iza vodećeg Međimurja i Varaždina te imaju priliku učvrstiti se na toj poziciji.

Vratar spašavao Koprivničane

U prošloj utakmici Osijek II je bio bolji od Bedema i ako bi ponovio igru iz drugog poluvremena toga ogleda, kada je u tri navrata natjerao protivnika na centar, naš bi trećeligaš napravio veliki korak ka pobjedi i u Koprivnici. Jesenas su Koprivničani ipak bili čvršći i neugodniji protivnik nego što su ovoga proljeća. Tada je ogled u Donjem gradu završio bez pobjednika, neriješenim rezultatom 1:1. Poveli su gosti, a bod Osječanima donio je Špoljarić. Sjećamo se da je vratar koprivničkog sastava bio najbolji pojedinac utakmice, a nadamo se da ga Skenderova momčad neće razbraniti i u drugom međusobnom dvoboju ove sezone...