Osječani se vraćaju u Donji grad, a susret na stadionu Olimpije počinje u 17 sati.

Još su četiri kola ostala do kraja sezone u Trećoj hrvatskoj nogometnoj ligi „Istok“. Momčad Osijeka II trenutno zauzima treće mjesto sa 46 bodova, a ispred Bijelo-plavih su drugoplasirani Varaždin koji je osvojio 50 i lider na tablici Međimurje s 54 boda. Izabranici Dine Skendera u 27. kolu dočekuju Bjelovar, a igrat će se na stadionu Olimpije u Donjem gradu, u nedjelju s početkom u 17 sati. Osječani su povezali dvije uzastopne pobjede, prvo su svladali Bedem u Gradskom vrtu, a potom i Koprivnicu na njezinu terenu, pa je ovo prilika i za treću u nizu što bi naše mladiće učvrstilo u vodećem tercetu.

Dokazivanje i treneru prve momčadi

Bjelovar i Lončar igrali su početkom studenoga kada su Bjelovarčani bili domaćini, ali to nisu uspjeli „pretočiti“ u pozitivan rezultat. Slavili su Borna Žitnjak i suigrači s 2:0, golovima Lončara i Klepača i bila je to potvrda razlike u kvaliteti u korist Osijeka. Pun pogodak očekuje se i ove nedjelje, u završnici sezone kada se naši mladići dokazuju ne samo stručnom stožeru koji ih vodi, nego i treneru prve momčadi Zoranu Zekiću. Naime, brzo će doći i ono vrijeme kada će se odlučivati koji će igrači započeti ljetne pripreme s Bijelo-plavima.