U dosta nervoznoj utakmici, Osijek II je i treći puta uzastopce osvojio sva tri boda. 

Osijek II ostvario je i treću uzastopnu pobjedu u trećeligaškom natjecanju. Momčad trenera Dine Skendera svladala je Bjelovar na stadionu Olimpije u Donjem Gradu rezultatom 2:1.

Gosti su prvi došli u vodstvo golom Jakšića u 11.minuti, izjednačio je Špoljarić u 36. iz kaznenog udarca nakon prekršaja nad Ždinjakom, a Špoljarić je Bijelo-plavima donio i pobjedu svojim drugim pogotkom u 50. minuti nakon lijepog centaršuta Klepača

Dva isključenja i raspoloženi Žitnjak

Utakmicu je obilježila i obostrana nervoza, pa smo vidjeli i dva crvena kartona, oba desetak minuta prije kraja kada su zbog nesportskog ponašanja isključeni Špoljarić i Pušić. Sutkinja Ivana Martinčić iz Koprivnice imala je prilično tešku zadaću, ali su se uzavrele strasti na terenu ipak brzo primirile.

Inače, šansi je bilo na obje strane, a goste je u nekoliko opasnih situacija zaustavio raspoloženi osječki vratar Žitnjak