Osijek II svladao je momčad Oriolika rezultatom 3:1 i sačuvao treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici.

Još jednu pobjedu na domaćem terenu ostvarili su nogometaši Osijeka II. Na stadionu Olimpije u Donjem gradu nadigrali su i zasluženo svladali momčad Oriolika iz Oriovca rezultatom 3:1 (2:0).

Tijekom cijele utakmice Osječani su bili bolji i dominantniji, što se posebno odnosi na prvi dio susreta u kojem je njihova prednost mogla biti i uvjerljivija od dva gola razlike. Posebnost ovoga dvoboja svakako je u činjenici da je trostruki strijelac za Bijelo-plave bio raspoloženi napadač Ivan Ikić koji je zabijao u 9., 14. i 76. minuti, dok je strijelac za goste bio nogometni veteran Milinković koji je također postigao lijep pogodak u 60. minuti.

Ovom pobjedom su izabranici Dine Skendera zadržali treće mjesto na prvenstvenoj ljestvici Treće HNL Istok, a u posljednjem kolu očekuje ih gostovanje kod Marsonije u Slavonskom Brodu.