Vodeći Osijek II je doživio prvi poraz na domaćem terenu ove sezone od momčadi Koprivnice (0:1).

Momčad Osijeka II nije uspjela ostvariti pozitivan rezultat u prvenstvenom dvoboju s Koprivnicom na domaćem terenu. Rezultat je bio 0:1, a jedini je pogodak postigao Sminderovac i to sredinom prvog poluvremena. Pokazalo se u nastavku utakmice da je to bio i ključni trenutak koji je odlučio pobjednika. Osječani su pokušavali izjednačiti, međutim, do završnice susreta nije bilo nekih izrazitih prigoda. A onda je Šimunec pogodio vratnicu, da bi u samome finišu Ikić propustio najizgledniju šansu i poslao loptu iznad grede.

Dva crvena kartona

Početkom drugog dijela utakmice isključen je osječki veznjak Mišković, kao i gostujući igrač Kovačić koji su dobili druge žute kartone, a Koprivničani su, također uz još poneku propuštenu priliku, zadržali minimalnu prednost i na kraju osvojili sva tri boda. Bio je to prvi poraz Bijelo-plavih na domaćem terenu ove sezone. Za Osijek su igrali: Kukić, Lončar, Šimunec, Ivić, Marin (od 70. Babić), Pušić, Jakšić, Rajić, Žaper (od 44. Talys), Mišković i Ferić (od 60. Ikić). U 10. kolu Osječani će idućega vikenda gostovati u Bjelovaru.