Osijek II je poražen u gostima kod Bjelovara rezultatom 2:1, uz pogodak Lončara.

Nogometaši Osijeka II poraženi su u 10. kolu TrećeHNL Istok na gostovanju kod Bjelovara rezultatom 2:1. Domaćin je poveo u 43. minuti golom Hajdarovića, izjednačio je Lončar u 72., da bi pobjedu Bjelovarčanima donio Vinicius deset minuta prije kraja susreta.

Otvorena utakmica od početka do kraja, a na kraju smo ipak izgubili iako je moglo biti i drugačije. Naša momčad nije igrala loše, bilo je to solidno izdanje, međutim, nedostaje nam iskustva da bismo u nekim situacijama bolje i pametnije reagirali na terenu. Šteta što nismo osvojili barem bod nakon što je Lončar uspio izjednačiti rezultat dvadesetak minuta prije kraja, ali smo i prije početka Prvenstva znali da će biti i dobrih i onih lošijih trenutaka jer je uglavnom riječ o juniorima, rekao je glavni skaut našeg prvoligaša Marin Skender koji je pratio susret u Bjelovaru.